Üniversitede 1 Gün

  • Gelişim Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ders dışındaki zamanlarımı genelde kütüphanede geçiriyorum. Kaynakların çeşitliliği sayesinde hem dersle ilgili araştırmalarımı hem de keyifli vakit geçirmek için yaptığım okumalarımı rahatlıkla yapıyorum. Bunların dışında Fotoğraf ve Video Kulübü üyesiyim, etkinliklere katılarak hem rahatlıyor hem de birçok arkadaş ediniyorum. Okulda dünyanın çeşitli yerlerinden birçok arkadaşımız olduğu için farklı kültürlerle ilgili çok şey öğreniyor ve İngilizcemi geliştiriyorum. Ayrıca boş vakitlerimde okulda tenis oynamayı ve çimenliklerde uzanarak kitap okumayı çok seviyorum.
  • Gelişim Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Derslerimin dışında da vaktimi genelde ‘Gelişim Biotech Tekmer’ Kuluçka Merkezi’nde alanımla ilgili çalışmalarla geçiriyorum. Burada birlikte fikir üretebileceğim birçok arkadaş edindim ve ortak çalışarak birçok proje geliştirdik. Bunun dışında fitness salonunda spor yaparak ve cep sinema salonunda film izleyerek vakit geçirmeyi çok seviyorum.
  • Gelişim Üniversitesi’nde Grafik Tasarımı okuyorum. Okulda vakit geçirmeyi en çok sevdiğim alanlardan biri Winter Garden. Orada manzarayı izleyerek kahve içmeyi ve arkadaşlarımla sohbet etmeyi seviyorum. Boş vakitlerimde dans salonuna giderek hem eğleniyor hem de stres atıyorum. Ayrıca Gastroart Kulübü üyesiyim, atölyelerine katılmaktan büyük keyif alıyorum.
  • Gelişim Üniversitesi’nde Uçak Bakım ve Onarım okuyorum. Kampüste en sevdiğim yer cep sinema salonu. Burada şimdiye kadar birçok film izledim. Ayrıca Sinema Kulübü üyesiyim. Sinema hobimle ilgilenmek ve kendimi geliştirebilmek için okulda birçok imkân buluyorum. Bunun dışında bazen arkadaşlarla basketbol oynamak için salona gidiyoruz. Kampüste birçok yabancı arkadaşım var. Sayelerinde İngilizcemi çok geliştirdim. Ayrıca onlarla vakit geçirmekten çok keyif alıyorum.
  • Gelişim Üniversitesi’nde Diş Hekimliği okuyorum. Okula yürüyüş mesafesindeki anlaşmalı yurtta kaldığım için vaktimin çoğunu okulda geçiriyorum. Küçük bir şehirde büyüdüğüm için okulda bu kadar çok sosyal imkân olması beni çok mutlu ediyor. Su Sporları Kulübü üyesiyim. Kulübün etkinliğiyle hayatımda ilk defa dalış yaptım. Alanım dışında da bu kadar farklı deneyimler edinme imkânım olması benim için harika bir şey. Hem kulüpte hem bölümde birçok yabancı arkadaşım var. Onlarla çimenlerde ve Winter Garden’da vakit geçirmeyi çok seviyorum.

WhatsApp

WhatsApp Destek Hattı

Takıldığın bir yer varsa sana destek vermeye hazırız.

kariyer danışmanımız seni arasın
Kariyer Danışmanımız Seni Arasın