Kampüslerde
seni ne bekliyor?

İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerine gelişim yolculukları boyunca; şehrin

içinde, sosyal ve çok yönlü bir kampüs yaşamı sunar. Öğrenciler bilişsel, fiziksel,

duygusal ve sosyal anlamda kendilerini geliştirebilecekleri imkânlarla birlikte

üniversiteli olmanın tadına varabilecekleri geniş olanaklara sahiptir.

Kütüphaneler

Basılı ve elektronik kitaplar, dergiler, tezler ile görsel-işitsel kaynaklar dahil yaklaşık 5 milyon kaynağa sahip; 5 yerleşkede, 5 kütüphane ve toplamda 1560 kişiyi aşan okuyucu salon kapasitesi ve çok sayıda grup çalışma salonu ve bütün kütüphanelerimizde kablosuz internet imkânı ile gelişmiş bilgisayar salonlarıyla bilgi ve birikimini güçlendirebilirsin.

5 Kütüphane
10 Milyon Kaynak
1000 mbps İnternet
67 Öğrenci Kulübü

Blockchain’den doğa sporlarına, gastronomiden çocuk edebiyatına uzanan geniş bir yelpazede 67 öğrenci kulübüyle kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlere katılarak sosyal becerilerini güçlendirebilir, gelecekteki kariyerin için projeler üretebilir ve network’ünü geliştirebilirsin.

67 Öğrenci Kulübü
3 Farklı Faaliyet
Spor Takımları

Basketbol, voleybol ve futbol gibi üniversite takımlarında yerini alarak fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirebilir, sporda başarılara imza atabilirsin.

Basketbol Takımı
Futbol Takımı
Voleybol Takımı
Tüm Yerleşkelerde Seçkin Restoran ve Kafeler

Ders ve sosyal aktiviteler dışındaki zamanlarda yerleşkelerimizdeki seçkin restoran ve kafelerde arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.

Restoran
Sosyal Aktivite
 
Tam Donanımlı Fitness ve Spor Salonları

Bir futbol sahası, voleybol, basketbol, badminton, hentbol gibi branşların yapıldığı spor salonu, fitness salonu, cimnastik salonu, dans salonu, mücadele sporları salonu, açık ve kapalı atletizm alanları ve 2 kapalı, 1 açık tenis kortuyla fiziksel ve sosyal beceriler kazanır, sportif gelişimine katkı sağlayabilirsin.

Kapalı ve Açık Atletizm Alanları
 
 
Cep Sinema Salonu

Ders dışındaki vakitlerinde cep sinema salonunda film gösterimlerine katılarak sinema kültürünü geliştirebilir ve keyifli vakit geçirebilirsin.

Film Gösterimleri
 
Konferans Salonları

Kültür, sanat, bilim, teknoloji gibi alanlarda, dünyanın dört bir yanından alanında uzman isimlerle düzenlenen söyleşilerin yanında birçok farklı etkinlikle ilgi alanlarında kendini geliştirerek sosyalleşebilirsin.

Kültür Sanat
Bilim Teknoloji
 
Yeşil Alanlar

Ders ve sosyal aktiviteler dışındaki vakitlerinde yerleşkelerimizdeki yeşil alanlarda stres atabilir, arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.

 
 
Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Akademik ya da sosyal yaşantında yaşadığın zorluklarla mücadele ederken veya kendini ruhsal anlamda daha da geliştirmeye çalışırken alanında uzman psikolojik danışmanlarımızı yanında bulabilirsin.

Uzman Psikolojik Danışmanlar
 
 
Her Türlü Acil Müdahale ve Tıbbi Yardımı Mümkün Kılan Sağlık Birimleri

Bedensel ve ruhsal sağlığını korumak için yerleşkelerimizde bulunan alanında uzman sağlık hizmetleri ekibimizle kendini her zaman güvende hissedersin.

Alanında Uzman
Sağlık Hizmetleri
Anlaşmalı Yurtlar

Ücretsiz servis imkânı bulunan, kampüse çok yakın mesafedeki anlaşmalı yurtlarımızla barınma ihtiyacını konforlu bir biçimde karşılayabilirsin.

Ücretsiz Servis İmkânı
 
 
Çok Kültürlü Kampüs Ortamı

108 ülkeden 5.000'i aşkın uluslararası öğrencisi bulunan üniversitemizde dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir, yabancı dil becerilerini ve uluslararası vizyonunu geliştirebilirsin.

108 Farklı Ülke
5000'i Aşkın Uluslararası Öğrenci
143 Laboratuvar, Atölye ve Stüdyodan Oluşan Dev Araştırma Kompleksi

Üst düzey teknolojilerle donatılmış kapsamlı laboratuvarlarda deneyimleyerek öğrenebilir, bilimsel araştırmalara katkı sağlayabilir ve geleceğe yön verecek projeler üretebilirsin.

Tam Donanımlı Laboratuvarlar
Bilimsel Araştırmalar
 
‘Gelişim Biotech Tekmer’ Kuluçka Merkezi

‘Gelişim Biotech Tekmer’ Kuluçka Merkezi ile temel bilim ve mühendislik alanlarıyla ilgilenenlerle bir araya gelebilir, ortak projeler üretebilir, fikirleri girişime dönüştürebilirsin.

Ortak Projeler
Temel Bilim Mühendislik Alanları
‘Sürdürülebilir Teknolojiler ve İnovasyon Merkezi’ Çatısı Altında 7 Araştırma Laboratuvarı

Sürdürülebilir Teknolojiler ve İnovasyon Merkezi ile geleceğe yön verecek yaratıcı projeler üretebilir, dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasına katkıda bulunabilirsin.

Yaratıcı Projeler
 
 
Teknoloji Transfer Ofisi

789 patent ile ulusal ve uluslararası alanda 25 ödüle sahip Teknoloji Transfer Ofisi ile dünyadaki yaşamı kolaylaştıracak ve ülkemizin uluslararası rekabet gücünü artıracak ürün ve hizmetler üretebilirsin.

789 Patent Başvurusu
25 Ödül Ulusal ve Uluslararası Alanda

kariyer danışmanımız seni arasın
Kariyer Danışmanımız Seni Arasın