Tercih tanıtım günlerine gel, +%10 ek burs avantajını kaçırma. Detaylı bilgi al.

Kampüste Yaşam

İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerine gelişim yolculukları boyunca; şehrin içinde, sosyal ve çok yönlü bir kampüs yaşamı sunar. Öğrenciler bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyal anlamda kendilerini geliştirebilecekleri imkânlarla birlikte üniversiteli olmanın tadına varabilecekleri geniş olanaklara sahiptir.

 
Kütüphaneler
 
Basılı ve elektronik kitaplar, dergiler, tezler ile görsel-işitsel kaynaklar dahil yaklaşık 5 milyon kaynağa sahip; 4 yerleşkede, 4 kütüphane ve toplamda 1360 kişiyi aşan okuyucu salon kapasitesi ve çok sayıda grup çalışma salonu ve bütün kütüphanelerimizde kablosuz internet imkânı ile gelişmiş bilgisayar salonlarıyla bilgi ve birikimini güçlendirebilirsin. 
 
81 Öğrenci Kulübü 
 
Blockchain’den doğa sporlarına, gastronomiden çocuk edebiyatına uzanan geniş bir yelpazede 81 öğrenci kulübüyle kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlere katılarak sosyal becerilerini güçlendirebilir, gelecekteki kariyerin için projeler üretebilir ve network’ünü geliştirebilirsin.
 
Spor Takımları
 
Basketbol, voleybol ve futbol gibi üniversite takımlarında yerini alarak fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirebilir, sporda başarılara imza atabilirsin.
 
Tüm Yerleşkelerde Seçkin Restoran ve Kafeler
 
Ders ve sosyal aktiviteler dışındaki zamanlarda yerleşkelerimizdeki seçkin restoran ve kafelerde arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.
 
Tam Donanımlı Fitness ve Spor Salonları
 
Bir futbol sahası, voleybol, basketbol, badminton, hentbol gibi branşların yapıldığı spor salonu, fitness salonu, cimnastik salonu, dans salonu, mücadele sporları salonu, açık ve kapalı atletizm alanları ve 2 kapalı, 1 açık tenis kortuyla fiziksel ve sosyal beceriler kazanır, sportif gelişimine katkı sağlayabilirsin.
 
Cep Sinema Salonu
 
Ders dışındaki vakitlerinde cep sinema salonunda film gösterimlerine katılarak sinema kültürünü geliştirebilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. 
 
Konferans Salonları
 
Kültür, sanat, bilim, teknoloji gibi alanlarda, dünyanın dört bir yanından alanında uzman isimlerle düzenlenen söyleşilerin yanında birçok farklı etkinlikle ilgi alanlarında kendini geliştirerek sosyalleşebilirsin.
 
Yeşil Alanlar
 
Ders ve sosyal aktiviteler dışındaki vakitlerinde yerleşkelerimizdeki yeşil alanlarda stres atabilir, arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin. 
 
Sessiz Çalışma Alanları
 
Sınavlarına hazırlanırken ya da araştırman veya projen üzerinde çalışırken sessiz çalışma alanlarında rahatça konsantre olabilirsin.
 
Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
 
Akademik ya da sosyal yaşantında yaşadığın zorluklarla mücadele ederken veya kendini ruhsal anlamda daha da geliştirmeye çalışırken alanında uzman psikolojik danışmanlarımızı yanında bulabilirsin.
 
Her Türlü Acil Müdahale ve Tıbbi Yardımı Mümkün Kılan Sağlık Birimleri
 
Bedensel ve ruhsal sağlığını korumak için yerleşkelerimizde bulunan alanında uzman sağlık hizmetleri ekibimizle kendini her zaman güvende hissedersin. 
 
Anlaşmalı Yurtlar
 
Ücretsiz servis imkânı bulunan, kampüse çok yakın mesafedeki anlaşmalı yurtlarımızla barınma ihtiyacını konforlu bir biçimde karşılayabilirsin. 
 
Çok Kültürlü Kampüs Ortamı
 
105 ülkeden 5.000'i aşkın uluslararası öğrencisi bulunan üniversitemizde dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir, yabancı dil becerilerini ve uluslararası vizyonunu geliştirebilirsin. 
 
135 Laboratuvar, Atölye ve Stüdyodan Oluşan Dev Araştırma Kompleksi
 
Üst düzey teknolojilerle donatılmış kapsamlı laboratuvarlarda deneyimleyerek öğrenebilir, bilimsel araştırmalara katkı sağlayabilir ve geleceğe yön verecek projeler üretebilirsin.
 
‘Gelişim Biotech Tekmer’ Kuluçka Merkezi
 
‘Gelişim Biotech Tekmer’ Kuluçka Merkezi ile temel bilim ve mühendislik alanlarıyla ilgilenenlerle bir araya gelebilir, ortak projeler üretebilir, fikirleri girişime dönüştürebilirsin.
 
‘Sürdürülebilir Teknolojiler ve İnovasyon Merkezi’ çatısı altında 7 araştırma Laboratuvarı 
 
Sürdürülebilir Teknolojiler ve İnovasyon Merkezi ile geleceğe yön verecek yaratıcı projeler üretebilir, dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasına katkıda bulunabilirsin.
 
Teknoloji Transfer Ofisi 
 
603 patent ile ulusal ve uluslararası alanda 25 ödüle sahip Teknoloji Transfer Ofisi ile dünyadaki yaşamı kolaylaştıracak ve ülkemizin uluslararası rekabet gücünü artıracak ürün ve hizmetler üretebilirsin.

WhatsApp Destek Hattı

Takıldığın bir yer varsa sana destek vermeye hazırız.

kariyer danışmanımız seni arasın
Kariyer Danışmanımız Seni Arasın