Online Üniversite Tanıtımı

Online Üniversite TanıtımıOnline Üniversite Tanıtımı Nedir?
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Rehberlik ve Tanıtım Uzmanları tarafından üniversiteye hazırlık sürecinde olan öğrencilere yönelik rehberlik ve üniversite tanıtımı konularında bilgi verildiği çevrimiçi görüşmelerdir. Bu görüşmelerin amacı; uzmanlarımız ile üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin, sınav sistemi, üniversite tercih süreci ve üniversitemizin imkanları ile ilgili merak ettiği tüm soruları sorabilecekleri buluşma ortamını sağlamaktır.
 
Görüşmek istediğiniz kişi kısmında “Rehberlik Uzmanı ve Tanıtım Uzmanı” olarak iki farklı seçim yapılabilmektedir.
 
Rehberlik Uzmanı: İstanbul Gelişim Üniversitesi bünyesinde görev alan, alanlarında deneyimli ve donanımlı kişilerdir. Kaygı ve Motivasyon, Verimli Ders Çalışma Teknikleri, Sınav Sistemi, Meslek Seçimi gibi birçok konuda bilgi almak istiyorsanız “Rehberlik Uzmanını” seçtikten sonra uzmanımız tarafından bilgi almak istediğiniz tarihi ve saat dilimini de girmeniz gerekmektedir.
 
Tanıtım Uzmanı:  İstanbul Gelişim Üniversitesi bünyesinde görev alan, üniversitenin tüm imkanları ve süreçlerine hakim Eğitim Danışmanı ve Tanıtım Uzmanları’dır. Üniversite tercih süreçlerinde karşılaşabileceğiniz terimlerle birlikte, burslar, erasmus programı, akreditasyon, üniversite yerleşkeleri, kontenjanlar, taban puanlar ve üniversitenin birçok imkanıyla ilgili bilgi almak istersiniz “Tanıtım Uzmanı” seçeneğini seçtikten sonra bilgi almak istediğiniz tarihi ve saat dilimini de girmeniz gerekmektedir.
 
- Formu eksiksiz ve doğru doldurmanız size geri dönüş yapabilmemiz açısından önemlidir.
- Çevrimiçi görüşmeler bireysel başvurular için Google Meet, kurumsal başvurular için Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Görüşme talebinizi gerçekleştirdiğinizde başvuruda belirttiğiniz e-posta adresinize Google Meet veya Zoom linki gönderilecektir. Başvuruda belirttiğiniz telefon numarasından sizinle iletişime geçilecektir.
- Formda belirttiğiniz tarihi not etmeyi unutmayınız.

Online Üniversite Tanıtımına katılmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.
Online Üniversite Tanıtımına kurumsal başvuru yapmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Detaylı bilgi için hitm@gelisim.edu.tr adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Online Üniversite Tanıtımı