Açık Kapı Dersler

Değerli Katılımcımız,
 
Kampüsümüzde yürütülen dersleri yakından görmenizi çok isteriz. Bu amaçla fakülte ve yüksekokullarımız bünyesinde gerçekleştirilen derslerin kapılarını sizlere açıyoruz.
 
Konuğumuz olmaya ne dersiniz?
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi olarak en iyi öğrenmenin, öğrencilerin kendi kendine motive olduklarında ve deneyim sağlamak için harekete geçtiklerinde gerçekleşeceğine inanıyoruz.
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi, lise öğrencilerinin üniversiteye hazırlık sürecinde üniversitede verilen eğitimi deneyimlemesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına motive olabilmesi, İstanbul Gelişim Üniversitesinde verilen eğitimin kalitesi hakkında bilgi edinebilmesi en önemlisi öğrencilerin kendilerine uygun alanları belirlemesine yardımcı olabilmek için özel etkinlik düzenlemektedir. Lise öğrencilerine özel etkinlik olan “Açık Kapı Dersler” İstanbul Gelişim Üniversitesi eğitimine dair örnek derslerden oluşmaktadır. 
 
Örnek derslerin yer aldığı özel etkinlik olan Açık Kapı Derslere katılarak, hem kendiniz hem de Gelişim hakkında daha çok şey öğreneceğinizi umuyoruz.
 
Üniversite eğitimini merak ediyor, İstanbul Gelişim Üniversitesi amfi ve dersliklerinde çevrimiçi platformda yerini almak istersen aşağıda bulunan derslerden birini seçerek derslerin akademisyenleri ile bir araya gelip İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrenci adayı olabilirsin.

Öğrenmek için harekete geçelim!
 
Kendini ve bölümünü keşfet!
 
Açık Kapı Dersler Listesi
History of Architecture
Gastroturizm
İnsan Hakları ve Sosyal Hizmet
Web Sitesi Tasarımı
Hydrology

Lise öğrencilerine özel örnek derslerden oluşan Açık Kapı Derslerin süresi 40 dakikadır. Bazı derslerde ders süresi değişiklik gösterebilmektedir.
 
Açık Kapı Derslere bireysel başvuruda bulunarak katılmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.
Açık Kapı Derslere kurumsal başvuruda bulunarak katılmak için lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Seçtiğiniz dersler seçtiğiniz gün ve saatte zoom platformundan yapılacaktır. Başvurunuzu tamamladığınızda belirttiğiniz e-posta adresinize oturum linki gönderilecektir.
 
Detaylı bilgi için hitm@gelisim.edu.tr adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
 

Açık Kapı Dersler